O nás

ONYX Vision je nově vznikající česká značka zaměřená na výrobu 3D tištěných, plně přizpůsobitelných brýlí. Naším cílem je, umožnit každému člověku nosit unikátní, perfektně padnoucí brýle.

Nápad vytvořit brýlové obruby na míru klientovi se začal rodit v roce 2017 v hlavě vizionáře Bohumila Nagyho. Ten, díky svým dlouholetým zkušenostem z optiky a znalostem moderních technologií, přišel s touto myšlenkou. Tím začala dlouhá éra experimentování s různými druhy výrobních procesů a designů. Na konci této cesty však stojí produkt, který je unikátní nejen v českém, ale i v celosvětovém měřítku.

Tato nová generace brýlových obrub je plně přizpůsobitelná přáním zákazníka. Díky využití nejmodernějších 3D skenerů a měření budou tyto brýle zákazníkovi perfektně sedět. Klient si navíc může zvolit nejen design, ale i barvu a texturu své obruby. Díky tomu je každá z brýlí unikátní.

Chystáme otevření showroomu!

S velkou radostí bychom vás chtěli pozvat do našeho nového showroomu, který pro vás připravujeme na adrese Karolína Plazza, Sokolovská 694/100, Praha- Karlín. Otevřeno pro vás budeme mít od 23.11.2018. Těšíme se na vás!

Děkujeme za Designblok

Chtěli bychom mnohokrát poděkovat všem, kteří nás přišli navštívit na výstavu Designblok 2018. Máme od vás spoustu skvělých reakcí a  také první objednávky. Byl to velký úspěch- díky.

Tisk kovů? Ano! :

Začínáme tisknout kovy a zkoušíme kombinace tištěného kovu a plastu. Bude to skvělé!

Rozšiřujeme nabídku materiálů:

Další materiál, který nabízí jiné možnosti. Brýle budou jednobarevné, jemné, originální a na míru.

Experimentujeme s novým materiálem:

Ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci jsme začali pracovat na brýlích z materiálů s přírodní složkou. Experimentujeme například s plastem obohaceným o celulózu nebo slámu.